טלפון

אודות 2017-06-18T16:02:35+00:00

"סוף סוף אנחנו רגועים"

אייל פז מפיק ארועים

משפט אשר אני שומע בד"כ לאחר פגישת אסטרטגיה ראשונה. במהלך 18 שנות עבודתי המקצועית כמפיק מעצב ובימאי, הפקתי יחד עם הצוות המסור אירועים עסקיים, פרטיים, חתונות בר ובת מצווה ועוד.

בכל אירוע מכל סוג, אנו משקיעים בתכנון ונותנים ליצירתיות להוביל אותנו אל עבר אירוע חד פעמי ושונה, אנו לוקחים אחריות ומגישים לכם תכנית מלאה שמורידה מכם את הלחץ ומאפשרת לכם להיות אורחים באירוע שלכם.

הניסיון המגוון והעשיר שלנו במשך השנים מאפשר לנו להציע ולתכנן עבורך פרטים גדולים וקטנים כאחד, בין אם מדובר בקבוע מועד צילום קליפ, או להביא רעיון מיוחד או בין אם מדובר בייבוא של פריטים ייחודיים ממדינות שונות, הכל אפשרי והכל מנוהל בצורה אחראית ומוקפדת.

אנו לוקחים חללים שגרתיים ומעניקים להם עיצוב שלא יבייש מופע בווגאס, בדגש על יצירת חוויה בלתי נשכחת, אם הלקוח/ה חושב/ת בגדול, אני חושב בענק, לכן, עבור מי שחושק בדברים אקזוטיים ואירועי פאר מרהיבים היצירתיות שלי מתאימה עבורו ועבור אורחיו שמצפים לבידור והשקעה, לעיתים קורה שלוקחים מפיק לא מנוסה ומשקיעים כסף רב על הדברים הגדולים וכלל לא חשבו על הפרטים הקטנים, הפרטים הללו הם ההבדל בין אירוע מושקע ומתמשך לחוויה שלמה לבין עוד אירוע.

"אין לי מושג איך היה נראה האירוע שלי בלעדיך"

אייל פז מפיק ארועים

אירוע נחקק כזיכרון אצל הקהל שלך, כלומר אירוע משקף את רמת ההשקעה של בעל האירוע באורחים שלו.

לקהל הלקוחות שלי חשוב להשאיר טעם טוב, גם לאחר סיום האירוע.

אנו עובדים על בסיס עם קהלים שונים אשר שמים לב לכל הפרטים, לא רק לעיצוב, הם שמים לב לאחידות הקונספט וכיצד הוא בא לידי ביטוי, האם כל האלמנטים באירוע דיברו אחד עם השני? האם הייתה תחושה של אחידות רציפה לאורך כל האירוע? כיצד התנהל ונראה הצוות המקצועי? אין דרישה או בקשה גדולות מדי, הקהלים שאני מטפל בהם הם קהלים שאוהבים להתפנק והשירות הוא ערך עליון עבורם.

אני מזמין אותך אישית להשאיר פרטים ולהגיע לפגישה ראשונית לא מחייבת בה נחשוב יחד על האירוע המושלם ביותר עבורך ועבור האורחים שלך.

אייל פז מפיק ארועים

לארוע של פעם בחיים – צרו איתי קשר עוד היום: 052-2599705

רוצים שנחזור אליכם? השאירו לנו פרטים
צרו איתנו קשר