טלפון

אייל פז בראיון אישי על ההבדלים בין אירוע סטנדרטי לאירוע יוקרה בשנת 2017

בית/בלוג/אייל פז בראיון אישי על ההבדלים בין אירוע סטנדרטי לאירוע יוקרה בשנת 2017

שאלה:

מה ההבדל בין אירוע סטנדרט לאירוע יוקרה/פאר

תשובה:

ישנם הבדלים רבים אך ההבדל המשמעותי ביותר הוא בעצם הגישה, גישת הפאר והשפע וכיצד מביאים גישה זו לידי ביטוי באירוע בצורה חווייתית ונכונה, אירוע יוקרה אם אינו מתוכנן ומחושב בצורה נכונה עלול להפוך ברגע אחד לצעקני מצועצע ובכך להוזיל את האירוע, אפילו אם הושקעו מיליונים, חשוב להבין שיוקרה הוא אינו זהו מנוח שאינו קשור בצורה ישירה לכסף, לא מעט אירועים שהפקתי היו יוקרתיים ואלגנטיים
לעומת מה שנהוג לחשוב, אירוע יוקרה מטרתו היא לא "לנקר עיניים" או "להשוויץ" אלא מדובר בקהל שחי את חיי הפאר על בסיס יומי ובכדי לרגש ולעניין אותו יש להשקיע ולחשוב כיצד ממציאים את הגלגל מחדש בכל יום, כל זאת בכדי ליצור רגעים של שמחה אשר חוקקים בראש האורחים ובעלי השמחה זיכרון לכל החיים.
הקהל של אירועי היוקרה הוא קהל אשר נכח וראה לא מעט אירועים בחייו, לכן מה שאולי נראה מרגש באירוע סטנדרטי, יהיה בנאלי ורגיל באירוע יוקרה, לכן, חשוב תמיד להמציא את הגלגל מחדש בכדי להפתיע ולרגש לאו דווקא בדבר אחד או שניים אלא בכל המהות של האירוע וכיצד מבוצעים הדברים, לביצוע חשיבות עליונה אצל הקהל של אירועי היוקרה מאחר והם רגילים ליחס מסוים בחיי היום יום שלהם ויש לאפשר ביום יום לובש מספר כובעים אשר כל כובע נושא איתו אחריות שונה, כשהם מגיעים לאירוע הם מצפים שירות ברמה לא פחותה ממה שהם רגילים אליה ופינוקים אולי נראים מפנקים לאוכלוסייה הרגילה, אינם מתפרשים כפינוק לאוכלוסייה אחרת.
הטרנד הבא באירועים בשנת 2017 הוא אירועי קונספט בהם הנגנים, המלצרים, הצלמים, האולם משדרים חוויה חד פעמית. "האורחים נשארו עד 4 ואפילו 5 בבוקר- וכשיצאו אמרו שהייתה להם "חוויה חוץ גופית". אירועי על יוקרתיים ומדוברים – אירועים בסגנון " מחווה לצבע הוורוד ", "שנות ה- 20", "גטסבי הגדול" תתפלאו לשמוע אירועים עם מוטיב של ספור הם דבר להוט מאוד לקיץ הקרוב.
יש לחשוב החל מבחירת לוקיישן ודרכי הגעה וכיצד השואו יםפגוש אותם בדרכם עו לפני תחילת האירוע, זה מתחיל בדברים קטנים כמו חניה מסודרת, מתנות ממותגות, יצירת שביל סלול לדוגמא בכדי לא ללכלך את בגדי האורחים, האם צריך לבנות במה ותפאורה מיוחדת? לתכנן בהתאם לטמפרטורות שונות וכו.
בעצם גם השמיים, אינם גבול.
אני מנסה ליצור רגעים אשר ישפיעו גם על החוגגים א גם על בעלי השמחה, לדוגמא חתונה,
זה סוף סוף קרה, הוא כרע ברך ואמר את המשפט שחיכית לו כל כך הרבה זמן "התנשאי לי?" את כמובן אמרת "כן, ברור" וחיכית כמה ימים לפני שסיפרת לו איך החתונה שלכם תראה, אירוע שתכננת כל כך הרבה שנים ולפרטי פרטים.
את רוצה שהחתונה שלך תהיה האירוע המדובר והיוקרתי ביותר בקיץ הקרוב, אירוע שכל האורחים רק ידבר עליו וישוו את יתר החתונות שלהם לשלך- ואת יודעת הרי שאם אתם וחברת ההפקה המקצועית של אייל פז- החלום שלך יתגשם.
"כשהדלתות נפתחות ואני שומע את ה"וואו" מהאורחים, רואה את הטלפונים מצלמים – אני יודע שאני בעבודה הנכונה" אומר אייל פז המנכ"ל והפיק הראשי של החברה הנושאת את שמו "אני מגשים חלומות ויוצר אירועי קונספט מהודקים, מיוחדים ויוקרתיים שהאורחים שלכם ידברו עליהם עוד שנים רבות".

צרו איתנו קשר

ליצירת קשר טלפוני

לארוע של פעם בחיים : 052-2599705

לאירוע מהחלומות השאיר\י פרטים
2017-06-19T23:39:11+00:00
צרו איתנו קשר