טלפון

מפיק אירועים

בית/בלוג/מפיק אירועים

מפיק אירועים, מה זה? ולמה מומלץ לי לקחת מפיק אירועים לאירוע שלי? אייל פז, מפיק אירועים יוקרתיים במחירים משתלמים במיוחד.

למפיק אירועים, יש חלק מרכזי בהפקת האירוע ובהוצאת האירוע לפועל, הכי מהפגישה הראשונה ועד לסיום האירוע שלכם הוא אחראי על הכל ויעשה הכל כדי להגשים לכם את החלום, הכל כדי שאתם תוכלו להיות "האורחים" באירוע שלכם.

מפיק אירועים חייב להיות עם דמיון מפותח ובעל כלים מעשיים ויצירתיים שיסייעו לו להרכיב כל אירוע (בין אם זה חתונה, בר/בת מצווה, בריתה או אירוע עסקי) בצורה שונה מושלמת ועם גוון המתאים לבעלי האירוע, תוך כדי שמירה על יוקרה ומקצוענות.

בזמן הפקת האירוע מפיק האירועים, צריך לדעת להתמודד עם קשיים שונים מבעוד מועד כדי לתת להם מענה מהיר עוד לפני שהם יקרו.

למעה מפיק האירועים הינו האחראי הבלעדי על האירוע שלכם הוא צריך לתאם עם כל בעלי המקצוע, להפנות אתכם לטובי המומחים בתעשייה, להגיע שעות לפני תחילת האירוע, ולדאוג שהכל יהיה בדיוק כמו שציירתם וחלמת את האירוע.

יתרון נוסף בבחירת מפיק האירועים שלכם הוא ביכולותיו ובכישוריו של מפיק האירוע, כדי לנהל אותו נכון מבחינה תקציבית! המשמעות היא שאתם מגדירים למפיק האירועים את התקציב אותו תרצו להוציא על האירוע, ועל מפיק האירועים לדאוג להגשים לכם אותו במסגרת התקציב שהגדרתם יחד (מיקוח מול נותני שרות, יצירתיות ועדיין לדאוג שהכל יהיה הרבה הגבוהה ביותר).

חשוב לזכור שההצלחה שלי היא ההצלחה שלכם, על מפיק האירוע שלכם לדאוג שהלקוחות וכל! האורחים יצאו מרוצים ולא יפסיקו לדבר על האירוע שלכם.

אז מה אייל פז יכול לספק לי?

  1. ניהול נכון מבחינה תקציבית.
  2. עיצוב ואוירה של המקום שתבחרו (בין אם זה אולם אירועים או אירוע בטבע) בחירת השולחנות, סידורי הפרחים, המנות שיוגשו ועוד…
  3. התנהלות מול כל אנשי מקצוע (בין אם זה מול שוזר הפרחים/ להקה/ זמר/ מלצרים/ טבחים ועוד…)
  4. ניהול האירוע בזמן אמת! כמפיק אירועים אני חיי את האירוע תמיד בפעולה תמיד בתזוזה תמיד עם יד על הדופק, הכל כדי שתצאו עם אירוע חלומי.

אייל פז, הפקת אירועים- להפוך חלומות למציאות.

לקביעת פגישת הכרות ללא עלות אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 052-2599705 אייל פז הפקת אירועים.

אייל פז | מפיק האירועים שלך | חתונות, בר מצוות, אירועי חברה

2018-01-25T11:11:39+00:00
צרו איתנו קשר